زندگی
 
نقاشي هاي اميخته به رمز

سحر و جادوفراعنه مصر از طريق خطوط هيروگليف و نقاشي هاي اميخته به رمز اثاري را از خود به جا گذاشتند.


سوال اين است كه چرا يك تمدن بايد رموز حيات و روش هاي پيچيده علومش را براي ديگران باقي بگذارد؟

و
يا اين كه تمدن مصر باستان يك تمدن نيمه كاره بوده و ادامه حياتش را به هزاران سال بعد موكول كرده؟

اين علامت ها ونمادها كه امروزه در تمام دنيا مشاهده مي شود و ريشه هاي مصري دارد نشانه چيست؟

تا انجا كه اطلاعات ما نشان مي دهد مصريان باستان از طريق اين نقاشي ها و علائم پيام هايي را براي ايندگان باقي گذاشته اند.ايندكاني از جنس خودشان كه وظيفه دارند ارمان نيمه كاره اجدادشان را به نهايت برسانند.

براي روشن شدن مطلب نگاهي به ايه 112 سوره انعام مي كنيم تا مثل هميشه كلام خدا راهنماي ما باشد. خداوند قادر متعال در اين ايه مي فر مايد: اين چنين در برابر هر پيامبري دشمني از شياطين انسان و شياطين جن قرار داديم انان به طور سري سخنان فريبنده و بي اساس به يكديگر مي گفتند و اگر پروردگارت مي خواست چنين نمي كردند و مي توانست جلوي انها را بگيرد ولي ايمان اجباري سودي ندارد.

همانطور كه اشاره شد دوره فراعنه با توام با سحر و جادو تعريف شده است. ماجراي مبارزه حضرت موسي با ساحزران مصري بارز ترين نمونه تصديق اين بيان است.

سحر چيست؟

انسان جز افعال معمولي و در حد توانش قادر به اعمال خارق العاده و شگفت انگيز نيست.

رد شدن از ديوار و يا راه رفتن روي اب و يا رد كردن شمشير از ميان اندام هاي بدن كارهايي هستند كه از عهده انسان خارج است مگر اين كه قدرت ديگري انسان را ياري كند.
سحر يعني انسان براي رسيدن به خواسته اش به جاي بندگي و طلب از قادر مطلق به سراغ ساير موجودات از جمله اجنه برود. اجنه را با اوراد و رموز به دنياي انسان بكشاند و بعد از بستن يك پيمان شوم مسائلش را حل كند. اين پيمان شوم از اين قرار است كه انسان براي اجنه شيطاني كار مي كند و انها نيز به انسان خدمت مي كنند.ان ها مي توانند انسان را از اخبار مطلع كنند و محل گنج ها را براي انسان فاش كنند. مي توانند انسان را در علم كمك كنند و او را به قدرت و ثروت برسانند.
در عوض از انسان مي خواهند براي شاد كردن شيطان به مقدسات جسارت كند. قران بسوزاند يا انجيل را در محل كثيف نگه دارد .با محارمش گناه كرده و فساد را ترويج كند. در غير ان صورت نه تنها اين رابطه تمام مي شود بلكه فرد دچار اسيب هاي جدي در زندگي خود و خوانواده اش خواهد شد. به فرموده خداوند سحر و جادو يك فتنه بزرگ است .
طمع قدرت و ثروت هر انساني را وسوسه مي كند اما برا ي رسيدن به ان انسان بايد از تمام خوبي ها دست بردارد تا حدي كه حتي كوچكترين اثري از انسانيت و معنويت در وجودش باقي نماند كه معنايش كفر محض است.
فلذا خداوند سحر را مصداق كفر مي داند. كساني كه با اجنه همكاري مي كنند و سحر انجام مي دهند كافرند و هرگز از اخرت بهره اي نخواهند داشت و زندگي دنيايشان هم در ترس و نگراني و تاريكي خواهد گذشت

بيان كرديم كه شياطين دو گروه هستند يك گروه انسان و يك گروه جنيان.

اري حكومت مصر باستان به عنوان الحادي ترين حكومت تاريخ حكومت شياطين نوع انسان و وابسته به شياطين جن بوده است. حال روشن مي شود كه احياي تمدن كفر الود فرعونيان در حقيقت مسلط كردن شيطان بزرگ بر روح و جان بشر است. كساني كه به اين روند شوم كمك مي كنند ارزو دارن با خدمت كردن به شياطين تسلط بر دنياي بشر را به عهده بگيرند. اين سيستم پيچيده و فاسد ضد بشري و ضد الهي نامش فري ماسونري است.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ توسط bikas
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مقتدر مظلوم
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم